Kontaktujte nás...
...budeme se na Vás těšit!

Kontaktujte nás...

Czech Holiday Center - zajístíme Váš "Timeshare" – Vlastnictví obytného práva.

Rezervace dovolených

+420 732 112 222
+420 603 888 776

Máme Vás kontaktovat?
Zanechte na sebe telefon

Zajišťování dovolených

info@c-h-c.eu
rezervace@c-h-c.eu

Reklamní a propagační akce

marketing@c-h-c.eu

Provozovna

Jungmannovo náměstí 480
284 01 Kutná Hora

Sídlo firmy

Czech holiday center, s.r.o.
IČ: 24193780, DIČ: CZ24193780

Vinohradská 2396/184, 130 00 Praha 3 Vinohrady

Kdo se Vám bude věnovat?

Seznamte se s našimi předními specialisty...
Martin Jandura
jednatel a majitel
“Z velkého koníčka se stala profese, které se s kolektivem věnujemem už více než 20 let.”
Nikola Vitáčková
vedoucí rezervačního oddělení
“Až si vyberete svou vysněnou dovolenou, milé ráda Vám já nebo moji kolegové zajistíme rezervaci a všechny související úkony, aby vše proběhlo naprosto hladce.”
Jaroslav Svatoň
vedoucí prodejního týmu
“Prodeji dovolených se věnuji 25 let a velmi rád Vám pomůžu s tím správným výběrem.”
Hana Jelínková
vedoucí marketingového oddělení
“Ve firmě již 15 let zastávám pozici v marketingovém oddělení, kde je náplní práce mojí, a mého týmu, domlouvání schuzek a konzultací dovolených.”

Navštivte nás...

...a objevte krásy královského města Kutná Hora

Královské město Kutná Hora

Kutná Hora je město ve Středočeském kraji, obec s rozšířenou působností a významná městská památková rezervace, zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Díky těžbě stříbra šlo ve středověku o jedno z nejvýznamnějších českých královských měst. Žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel.

Již 20 let na stejném místě v Kutné Hoře

Jungmannovo náměstí 480, 284 01 Kutná Hora Mapa

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)