Kdo jsme?
...a co je "timeshare"?

Dovolte nám se představit...

Naše společnost vznikla před lety jako mladší sestra úspěšně fungující společnosti České cestovní centrum, ta byla založena již před 19 lety.

Náš společný široký pracovní kolektiv se skládá z desítek odborníků s letitými zkušenostmi v cestovním ruchu. Za dobu naší společné činnosti jsme zajistili nebo zprostředkovali dovolené pro asi 100.000 osob. Věříme, že Vám naše internetové stránky umožní získat obecný přehled o naší činnosti. Pokud shledáte naši činnost pro Vás užitečnou, neváhejte a kontaktujte nás, ochotně se Vás ujme některý z našich zaměstnanců.

Proto zde nemůžete být špatně! Zakládáme si na 4 hodnotách...

1

Stálé místo

Naši provozovnu Czech holiday center naleznete na Jungmannově náměstí 480 v Kutné Hoře, na starém městě. Zde fungujeme od úplného počátku naší činnosti a nehodláme to ani měnit. Zbytečně nehledejte naše provozovny v každém okresním městě. Pro specifičnost našeho produktu a přání našich klientů nejsou důležité. Díky strategicky dobrému a atraktivnímu místu jsme schopni pokrýt celou českou republiku. Tento objekt jsme za účelem dlouhodobého užívání koupili.

2

Cílený marketing

Prostřednictvím telemarketingového oddělení, se snažíme efektivně vyhledávat a motivovat k jednání s námi sociálně kvalitní klientelu, u které lze předpokládat finanční připravenost k dobré investici. Ač se jedná o marketing, který je poměrně nákladný a dá se říci i trochu netradiční, je v našem případě nejúčelovější.

3

Individuální přístup

Ke každému klientovi, který s námi jedná, přistupujeme individuálně, dle jeho konkrétních možností a podmínek. V současné době počítáme patnáctý rok naší činnosti, za toto nekrátké období jsme nikdy neměli s žádným klientem žádný soudní spor a bez výhrad dopadly například i kontroly České obchodní inspekce.

4

Skvělá střediska

Ubytovací kapacity vybíráme velmi pečlivě. Hlavní snahou je se středisky spolupracovat dlouhodobě a zvyšovat kvalitu služeb, které poskytují. Jako členové Interval nebo RCI máte navíc možnost čerpat speciální Bonusové týdny, které máte možnost využívat v neomezeném množství za neuvěřitelně nízké ceny, prostřednictvím vašeho členského čísla.

Co by jste měli vědět o výměnné nadnárodní společnosti Interval International a RCI?

Co je to prázdninové vlastnictví?

Prázdninové vlastnictví není pouze inteligentní koncept, je to koncept, který se už dávno osvědčil. Poprvé byl zaveden v šedesátých letech ve Francii a dnes ho mohou vychutnávat lidé ve více než 80 zemích šesti kontinentů. Timeshare vlastní v současné době téměř pět miliónů rodin v nejzajímavějších destinacích světa. Prázdninové vlastnictví je nejrychleji rostoucí odvětví mezinárodního turistického průmyslu. Den ze dne se otevírají nové resorty po celém světě, což znamená stále rozšiřující se výběr a větší pružnost v nabídce.

Co mi prázdninové vlastnictví nabízí?

Prázdninové vlastnictví vám dává možnost navštívit vzrušující místa a vychutnat kvalitní ubytování po celém světě, rok co rok. Plánování dovolené ani nemůže být jednodušší než prostřednictvím prázdninového vlastnictví. Zakoupíte-li si vaše ubytování v zařízeném apartmá prázdninového resortu, za zlomek ceny úplného vlastnictví a platíte roční udržovací poplatky. Vlastníte vaše prázdninové apartmá – ovšem jenom po tu dobu, kdy ho plánujete využívat, obyčejně to bývá jeden či dva týdny v roce. Zbytek roku pak budou trávit své prázdniny v dotyčném apartmá další rodiny a s nimi společně se budete podílet na ceně svého prázdninového příbytku.

Jak prázdninové vlastnictví prostřednictvím Interval International a RCI vyměnit?

Pokud jste se rozhodli, vycestovat mimo vaše domovské středisko a využít pestré nabídky středisek výměnné sítě, jistě nebudete litovat. Členové výměnné organizace z celého světa soustavně nabízí své týdny, takže se nabídka neustále obnovuje. Nejjednodušším způsobem k realizaci je kontaktovat české servisní centrum ve Stuttgartu respektive Irsku, dát k disposici svůj týden a po konzultaci s operátorem servisního oddělení vybrat vaši další speciální dovolenou za nízký výměnný poplatek. Na tyto servisní linky voláte bezplatně a vždy hovořít s českým operátorem.

Co jsou to bonusové týdny?

Jako členové Interval nebo RCI máte možnost čerpat speciální Bonusové týdny, které máte možnost využívat v neomezeném množství za neuvěřitelně nízké ceny, prostřednictvím vašeho členského čísla. Jejich aktuální nabídku naleznete vždy na internetových stránkách www.intervalworld.com nebo www.rci.com, kde se pod Vaším číslem a heslem můžete přihlásit nebo na telefonní lince 800 163 510 pro II nebo 239000208 pro RCI. Bonusové týdny můžete objednávat již 59 dní před vaším odjezdem, nejpozději 24 hodin. Ať již upřednostňujete jakýkoliv druh dovolené, naše burza zbytkových míst je vám k disposici po celý rok. Odpočinek u moře nebo u jezera, procházka po horách či po městě. Nezáleží na tom, pro co se rozhodnete, užijete si vyjímečného ubytování v nejhezčích prázdninových regionech.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)