Maďarsko
Mosonmagyaróvár
Hotel Aqua

Mosonmagyaróvár Hotel Aqua ***

Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází na území termálních-léčebných lázní, ve středu starého města.

Hotel se svými 59-ti moderně zařízenými pokoji, s léčebným a wellnessovým sektorem, restaurací a barem očekává hosty, dychtící po osvěžení. Náš hotel se nalézá v Mosonmagyaróváru, u severo-západních hranic státu, při hlavní bráně romantické krajiny Žitného ostrova. Město je svou polohou blízko jak rakouských tak slovenských hranic, od Budapesti je vzdálen 160 km. Po dálnici M1 je snadno dosažitelné.

K základnímu vybavení každého pokoje patří koupací plášť, fén na vlasy, sejf, barevná televize, telefon a minibar. Všechny pokoje jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, LCD-TV, možností připojení internetu. Pro pohodlí invalidních hostů s pohybovým omezením slouží specielně vybavené pokoje v přízemí.

Vokolí místních termálních lázní se nachází hrad, muzeum Hanság, farní kostel sv. Gottharda, dům Habsburků. Nedaleko Mosonmagyaróváru se nachází známé město trhů – Györ, v kterém od roku 2003 funguje nový lázeňský komplex Rába Quelle na evropské úrovni.

Milovníci odpočinku a opravdové relaxace v lázních jistě navštíví zdejší celoročně otevřené Flexum termální lázně, kde vřele doporučujeme otevřené i kryté bazény, které jsou denně napouštěny vodou z léčebných termálních pramenů s obsahem minerálních solí – bez jakéhokoli obsahu přidávaných chemických látek.

Najdeme zde 1x termální bazén krytý, 2x zážitkový bazén otevřený, 1x zážitkový bazén krytý/otevřený, 2x léčebný bazén venkovní, 1x vnitřní plavecký bazén 50 m, 1x venkovní plavecký bazén, 1x dětský bazén. Tyto bazény s různými teplotami a rozličné typy saun nabízejí možnosti léčení, relaxace, odpočinku a osvěžení. Voda z našich termálních pramenů je světově uznávaná léčivá voda, která podle účinku na zdraví je zařazena mezi 5 nejlepších léčebných vod v Evropě.

Na tomto faktu jsou založeny i široké léčebné procedury: odborné lékařské ordinace, bazénové koupele, vodoléčba-plavání, uhličité koupele, galvanizační koupele, hydro-masáže vodním proudem pod vodou, léčivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aqua-fitness, léčebný tělocvik ve vodě i na suchu. Po celý rok jsou pro hosty na území lázní k dispozici 2 lázeňské hotely, několik restaurací, zubařská ordinace, prodejna optiky, sauna, masáž, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra a drobné obchůdky. Dětem do 12 let není doporučen vstup do termální části.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)